Jesteś tutaj: home » O firmie

O firmie

Firma 2W Konsulting swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.  Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług konsultingowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Celem firmy 2W Konsulting  jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego firmom polskim i zagranicznym.  Biuro współpracuje ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu stosując nowoczesne instrumenty zarządzania. Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych oraz liczne certyfikaty i dyplomy z przebytych szkoleń.

Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

Dzięki współpracy z naszą firmą uzyskacie Państwo:
  • redukcję kosztów
  • oszczędność czasu
  • pewność terminowej realizacji zleceń
  • minimalizację ryzyka
Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów i wszystkich innych przepisów.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Życzliwość w stosunku do klientów i pełne utożsamianie się z ich interesami, wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi, a przede wszystkim - wspomniana już dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów - są dewizą naszej działalności.
 
Powrót
 
 
 
 
"Wzrost konkurencyjności 2W Konsulting poprzez rozszerzenie oferty o usługi świadczone on-line" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Działanie 1.2 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw
 
 

2W Konsulting - biuro rachunkowe, ul. Zana 11A lok. V, 20-601 Lublin
tel: 81 444 63 93, e-mail: biuro@2wkonsulting.pl,

Projekt i wykonanie Sulimo